درباره توما

نیم قرن تجربه

تولیدات معدنی اصفهان (توما) دارای نیم قرن سابقه در تولید انواع پودرهای میکرونیزه و سوپر میکرونیزه صنعتی با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین تکنولوژی در ایران و خاورمیانه است.

در آزمایشگاه کنترل کیفیت این شرکت منحنی توزیع دانه بندی مواد در نمونه مورد آزمایش توسط پیشرفته ترین و گرانقیمت ترین تجهیزات آزمایشگاهی موجود در دنیا و با استفاده از اشعه ایکس تعیین و منحنی مربوطه ترسیم می گردد.

تماس با ما

بیوگرافی مدیریت

مهندس عباس رحمانیآقای مهندس عباس رحمانی متولد سال 1326 در تهران، تحصیلات خود را با مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه پهلوی (شیراز فعلی) در سال 1349 به پایان رسانید و سپس در دانشگاه مرکز مطالعات مدیریت ایران (امام صادق فعلی) که شعبه دانشکده مدیریت دانشگاه هاروارد در تهران بود در رشته MBA مشغول به تحصیل گردید.

ایشان در سال 1353 مسئولیت ساخت کارخانه کاشی اصفهان را بر عهده گرفت و با تلفیق دانش آکادمیک و شم مدیریتی خود متوجه نیاز به تامین مواد اولیه کارخانه فوق الذکر گردید که در نهایت باعث تاسیس شرکت تولیدات معدنی اصفهان (توما) در سال 1362 شد.

هدف از تاسیس این شرکت تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع کاشی و سرامیک، چینی مظروف و بهداشتی، رنگ و رزین، لاستیک و پلاستیک و … بوده است
وی علاوه بر اقدام به تامین نیازهای اولیه صنایع فوق الذکر همیشه هدف اصلی شرکت توما را بر خودکفایی کشور عزیزمان، ایران پایه گذاری نموده است که باعث گردیده این شرکت به صورت مستمر در زمره پیشتازان صنعت خود قرار گیرد که از جمله آنها میتوان به تولید کربنات کلسیم پوشش دار برای اولین در ایران در اواخر دهه شصت خورشیدی اشاره نمود.

چشم انداز شرکت

1- تبدیل شدن به یکی از ستون های اصلی فرآوری و تولید مواد اولیه معدنی صنایع در سطح خاورمیانه

2- کمک به محیط زیست از طریق کاهش تولید گاز CO2 و استفاده از مواد اولیه نامرسوم پسماند جهت تولیدات خود

3- کسب رتبه صادرکننده نمونه در صنعت پودرهای میکرونیزه معدنی

4- کسب سهم بازار  از رقبای خارجی در محصولات معدنی  و کمک به توسعه تولید ملی و خودکفایی میهن عزیزمان

5- کسب عنوان دانش بنیان در صنعت پودرهای میکرونیزه معدنی

ماموریت شرکت

1- تولید انواع پودرهای معدنی وارداتی و جلوگیری از خروج ارز از کشورمان
2- تولید مواد اولیه از باکیفیت ترین منابع موجود در کشور و ایجاد مشاغل غیرمستقیم

گواهینامه‌های کیفی شرکت

گواهینامه iso 9001 توما
گواهینامه iso 14001 توما
گواهینامه ohsas 180001 توما